Новини

Розіграш призів від ТМ Panasonic
Дорогі наші клієнти! 22 вересня в відділі торгово-роздрібної мережі БРИЗ за адресою пр. Героїв, 2 (супермаркет Варус) м Дніпро - посилання на відділ на сайті вставити активну, стався розіграш призів від ТМ Panasonic.
Детальніше
ВІДКРИТТЯ ВІДДІЛУ БРИЗ В ТЦ "TERRA" НА ВУЛ. Панікахи

Шановні клієнти!

Раді Вам повідомити, що 31 серпня, після реконструкції, відбудеться урочисте відкриття супермаркету "VARUS" в ТЦ "TERRA" (ж / м Тополя, м Дніпро) за адресою вул. Панікахи, 15.

Запрошуємо Вас відвідати наш оновлений відділ і придбати фільтри для очищення води і змінні елементи до них за вигідною ціною.

 

А також очікуємо Вас і в інших відділах ТС «БРИЗ» у м Дніпро

ТЦ «TERRA» (12 квартал) Дніпро, пр. Богдана Хмельницького (вул. Героїв Сталінграда) 118д

Виставковий Салон «Гольфстрім» Дніпро, вул. Короленка, 18а

ТЦ «Славутич» Дніпро, пр. Олександра Поля (пр.Кіро

Детальніше
Спільна акція ТМ БРИЗ і ТМ PANASONIC

Шановні покупці!

ТМ БРИЗ спільно з ТМ Panasonic з 15.07.2018 по 15.09.2018 року проводить безпрецедентну акцію, в якій кожен може стати щасливим володарем призів від ТМ Panasonic.

Для того, щоб стати учасником акції необхідно здійснити покупку на суму не менше 150 гривень продукції ТМ БРИЗ та блістер будь-яких батарейок (4 шт.) і Ви гарантовано стаєте учасником розіграшу призів від ТМ Panasonic,

а саме:

  •  телевізор ТМ Panasonic 32 "- 1 шт.;
  •  мікрохвильова піч ТМ Panasonic - 2 шт.;
  •  праска ТМ Panasonic - 2 шт.

Розіграш призів буде проводитися 22 вересня 2018 року в відділ

Детальніше
Промоакція

Дорогі жителі міста Дніпра, раді повідомити Вам, що з 9 червня по 30 червня в магазинах торговельної мережі БРИЗ буде проходити промоакція! 

Запрошуємо всіх відвідати наш захід на якому буде продемонстровано порівняння водопровідної води і води очищеної системою зворотного осмосу, а так само демонстрація очищення води фільтра глечика. І крім того Вас чекають приємні акції знижки на наші товари про які ви можете дізнатися відвідавши наші торгові точки за такими адресами: 

- 09 червень (з 13/00 до 17/00 ВАРУС пр. Героїв, 2)

- 16 червня (з 13/00 до 17/00 ВАРУС пр. Героїв, 2)

- 23 черв

Детальніше
Тимчасове закриття відділу

Шановні клієнти!

У зв'язку з реконструкцією супермаркета "VARUS" у ТЦ "TERRA" (ж/м Тополя, м. Дніпро) за адресою вул. Панікахі, 15 відділ роздрібного продажа фільтрів для води ТМ БРИЗ буде зачинено до 1 липня 2018 р. Запрошуємо Вас здійснювати покупки необхідної продукції у найближчі відділи роздрібного продажу мережі ТМ БРИЗ за адресами: ТЦ "TERRA" (12 кв.) пр. Богдана Хмельницького (вул. Героїв Сталінграду), 118 д; супермаркет "VARUS" пр. Героїв, 2.

Ви можете придбати фільтри для води та змінні картриджи у в будь-яких інших відділах роздрібного продажу ТМ БРИЗ, а також зробити замо

Детальніше