Про компанію

ТМ Бриз — один з лідерів серед національних виробників фільтрів для очищення води. Більше 20 років на ринку України ми представляємо системи очищення води і фільтруючі елементи, розроблені професійними технологами для очищення води в нашому регіоні. Завдяки надійності систем очищення води і змінних картриджів ТМ Бриз Ви завжди отримаєте високу якість очищеної води. Крім того, спеціальні протинакипні фільтри захистять побутову техніку Вашої оселі.

Виробництво фільтрів

ТМ Бриз — це команда професіоналів, коригуюча свої плани відповідно до сучасних вимог ринку. Щоденна кропітка робота від ідеї до її втілення в готову модель фільтра або картриджа полягає в постійному пошуку, випробуванні нових фільтруючих матеріалів і вивчення технологічних процесів для отримання оптимального результату.

Якість продукції

Продукція ТМ Бриз розроблена і виготовлена з використанням новітніх матеріалів і технологій. Спеціалізовані лабораторії, співпраця зі світовими виробниками фільтруючих матеріалів, невичерпний творчий потенціал наших співробітників допомагають нам підтримувати високі стандарти якості продукції ТМ Бриз. ТМ Бриз не раз була відзначена знаками «Лідер Галузі» та «Вибір України», що свідчить про відповідальний підхід до виробництва і реалізації фільтрів для очищення води.

Сервіс - близькість до кінцевого споживача

Сьогодні системи очистки води ТМ Бриз успішно реалізуються на всій території України. Купуючи та експлуатуючи фільтр для очистки води Ви завжди зможете скористатися послугами нашого сервісного центру.

Наше завдання - забезпечувати споживачів високоякісною питною водою в будь-якому місці за допомогою інноваційних систем очищення води, розроблених професіоналами.

Ми працюємо на стороні замовника, гарантуючи безперервну підтримку, обслуговування та навчання.